Şehrin Sevgililer Günü’ne Özel Program

14 Şubat’a özel programlardan bazıları …  

ROMANTiK BIR KAHVALTI: Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde bir kahvaltı hafta sonuna taşınmış bir Sevgililer Günü için harika bir başlangıç. Kendinize ve ailenize şehrin kalabalığından uzak, sakin ve romantik bir rota çizebilirsiniz.

SiNEMA :  14 Şubat Sevgililer Günü’nü klasik geçirmeyi sevenlerdenseniz programınızda eşinizle bir aşk filmi izlemek vardır mutlaka.  13 Şubatta vizyona girecek olan ‘Grinin Elli Tonu’ Fifty Shades of Grey  favori filmleriniz arasında yerini alabilir.  

KEYiF SEANSI ATÖLYELER:   Tatlı mı tatlı çikolata, cupcake, kurabiye ve makaronları sevgiliniz ile beraber aşk ile yapabileceğiniz, şehirde pek çok workshop var. Birlikte mutfağa girme keyfini yakalayabileceğiniz bu deneyim beyler için alıştırma tadında olacaktır.

Ayrıca Denizle iç içe olabileceğiniz ve takım oyuncusu olup olmadığınızı anlayabileceğiniz bu zevkli etkinlikte bir günlüğünü de olsa kaptan sizsiniz. Sevgilinize extrem bir hediye vermek için uygun olan bu etkinlik aylık yapılabildiği gibi günlük de yapılabiliyor.