‘Hugh Jackman’ Sahnede Fal Kapattı

32 kişilik orkestrasıyla ‘Hugh Jackman’ kaldıgı yerden sevenleriyle bulustu.
Salonu ‘Nasılsın’ diyerek selamlayan  Hugh Jackman , hastalanmadan önce İstanbul’da kaldığı sürece neler öğrendiğini anlatırken izleyicisini güldürdü. Nazardan korunmak için tüm yöntemleri öğrendiğini anlatan Jackman, “Geçen gösteride de sahneye soldan girmemiştim. Artık yataktan da soldan kalkmıyorum. Nazar için popomu kaşıyorum, tahtaya vuruyorum.” diyerek izleyenlerini keyifli anlar yaşattı.

SAHNEDE KAHVE FALI

Her defasında Türk kahvesini çok sevdiğini söyleyen Jackman için sahneye kahve getirildi. Kahvenin yanında lokum göremeyen ünlü yıldız, sahneden ayrılıp lokum getirmesi ve fal kapatmasıyla izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.

ÜÇ ŞARKI SESLENDİRDİ

Hugh Jackman performansı sırasında ‘What a Beatiful Day’, ‘Guys and Dolls’, ‘Somewhere Over the Rainbow’, ‘Sing’in in the Rain’ Broadway müzikallerinin sevilen şarkılarının yanı sıra 2012’de gösterime giren ve başrolünde oynadığı Sefiller filminden de üç şarkı seslendirdi.

Hayatının unutmadığı anlarını slayd showlarıyla izleyicisine anlatırken Happy Wife Happy Life diyerek eşine olan aşkını her defasında dile getirdi.

Çanakkale Zaferinin de 100’üncü yılı olması dolasıyla da mektup  okuyan  Hugh Jackman İstanbul’da bu akşam  son kez sahneye çıkacak ve samimi, içten şovunun yanı sıra Türkiye sevgisiyle hatırlanacak.