HardRock’ta Hamburgerin 50 Tonu

Avrupa’ya çıktıgımda ilk aklıma gelenler arasında  bu sehirde #Hardrock varsa koleksiyonuma ne ekleyebilirim demek olmazsa olmazlarımdan . Dün gerçekleştirilen  etkinlikte ise  ‘Hard Rock Cafe’lerin lokal burgerlerini bir kez daha tatma fırsatı buldum.

Hem muzikleriyle hem yemekleriyle keyifli bir mekanı, yurtdısındaki ‘Hardrock’larla karışlaştırmanın anlamsız oldugunu düşünenler arasında bende varım. Bagdat Caddesinde eski Fridays’in yerinde olsa iyi olurdu diye düşündüm ancak mekanın sahibi konsept ve konum bakımından tek bölgeye sıkıştırmadan herkese hitap edecek yerin Taksım Asmalımescit oldugunu dile getirdi.

Her şehrin özel tatlarından ilham alınarak hazırlanan legendary Seattle’dan Java Lava Burger, Dubai’den Data Burger, Mumbai’den Tandoori Spiced Chicken Burger ve San Antonio’dan Jalapeno Cream Cheese Burger vardı. En iyi Hamburger hangisiydi? diye oylamaya kalksam,  San Antonio ve Turk Damak Tadına uygun Bosphorus Burger arasında kararsız kalırdım.  Aynı zamanda Amerika, İskoçya, Almanya, Hindistan ve Vietnam gibi çeşitli ülkelerden katılım gösterdi.

Hard Rock Istanbul’da Dünyanın Çeşitli Yerlerinden Kokteyllerini tatmak inanılmaz  guzeldi

 Mai Tai One On, Maple Old Fashioned, Pomegranate Mule, Pineapple Ginger Caipirinha Kokteyllerin arasında en sevdigim Cocorita’ydı.