Alaçatı Rüzgarı Heryerde

Screenshot_1

Alaçatı aşığı olan kurucularının Ege tutkusu olan tüm misafirlerini her noktada buluşturmaya ve Alaçatı’nın rüzgarını tüm Türkiye’ye dağıtmaya devam ediyor. İzmit’ten yola çıkıp Türkiye’ye hatta dünyaya yayılmayı hedefleyen Alaçatı Muhallbecisi’nin 2016 yılı için hedefi büyük. Toplam 50 Şube ve Büyüme 2016 Sonu Hedefi.  Kısa bir süre sonra Kadıköy’den de esicek.

Küçük yaşlarda iş hayatına atılan ve sahibi olduğu markaya ince dokunuşlarla Alaçatı’nın büyülü ortamını taşıyan yönetim kurulu başkanı Mehmet Ali Sarı, Ege’nin eşsiz tatlarını tüm dünyaya ve ülkemize tanıtmak istiyor.

Lojistik avantajı sağlamak amacı ile üretim yerini İzmit olarak belirleyen markanın; keçi sütü ve gerçek meyve parçaları kullanılarak üretilen dondurması bir çok farklı sütlü tatlı çeşidi ile  lezzet yelpazesi var. Ayrıca menüsünde Ege kahvaltısı, İzmir’in olmazsa olmazı kumru ve bir çok farklı tat bulunuyor. Yaz – kış farketmez deyip sevenlere  Limonlu dondurma ile kahvaltıların olmazsa olmazsa reçelleri Dogal lezzeti ‘nasıl?’ diye merak edenlere tavsiyemiz.