Avustralyalı Aktör Hugh Jackman İstanbul’da

Akademi Ödüllü (Oscar) Avustralyalı Aktör Hugh Jackman ‘An Evening With Hugh Jackman’ gösterisi için dün akşam ailesi ile birlikte İstanbul’a geldi. Bugün basının karşısına cıkarak istanbul’a daha önce geldiğini ama inanılmaz değiştiğini söyleyen “Umarım sahnede benim eğlendiğim kadar siz de izlerken eğlenirsiniz” diyen Hugh Jackman, 4 gün boyunca gercekleştireceği broadwayshow’u için sabırsızlandığını samimi bir şekilde dile getirdi .

BROADWAY’İN EFSANE İSMİNDEN SAMİMİ AÇIKLAMA

Hayal ettiklerimin 10 yıl ilerisindeyim diyerek sahnelere kendimi daha çok ait hissediyorum diye not düştü. Karanlık yönlerimi gösterisini izlemeye gelenlerin gorecegini ve büyük süprizlerinde beklediğini söyleyen efsane yıldız, İstanbul’da 1 hafta boyunca kalıcak. Osmanlı Tarihi’nin de ilgisini çektiğini İstanbul’da eskiye dair ne varsa görmek istediğini dile getirdi. Efsane yıldız Türk Kahvesini içmeyi çok sevdiğini ve Türk yemeklerini yemek icin sabırsızlanıyorum diyerek gösterisinde söylecegi sarkıların bir tanesini basın toplantısı sırasında söyleyen Avustralyalı Aktör Hugh Jackman’a gösteride 32 kişilik bir orkestra ve dansçılar eşlik ediyor.

Gösteriye Dair …

32 Kişilik Ekiple Sahneye Çıkmaya Hazırlanıyor.

Jackman’ı asıl önemli kılan; tam bir sahne adamı olması ve başarılı Broadway kariyeri.

Müzikallerinden 26 parça seslendirecek.

Tükiyeden ünlü isimle gösteri sırasında dans edicek.

Hugh Jackman deyince aklımıza gelen  mutlu ailesinin yasantısının yanı sıra 2009 yılında sunduğu Oscars’daki unutulmaz performansı

 

0023

95123