Yeni HTC One A9’u denedik!

HTC’nin bir süredir sızıntılarıyla teknoloji gündemini meşgul eden yeni akıllı telefonu One A9, sonunda Soho House‘da yapılan lansmanda tanıtıldı.

Kasım ayının ilk haftası satışa çıkmayı planan One A9 olarak tanıtılan HTC yeni telefonun tasarımı dogadaki renklerden esinlenerek yapıldıgı soylensede cihazın renk seçenekleri ise; Opal gümüş, karbon gri, derin grenat ve topaz altın.

İÇİNDEKİ FOTOĞRAFÇIYI ORTAYA ÇIKAR

HTC One A9’da bulunan Pro modu sayesinde her seferinde mükemmel fotoğrafı yakalayabilmek için usta bir fotoğrafçı olmaya gerek yok. Hyperlapse düzenleme aracıyla, videoları  12 kata kadar hızlandırarak videoları mümkün kılıyor. Çekim modlarıyla hızlandırabilirilen veya yavaş çekimde düzenlenebilen videolar için HTC Zoe de yine benzersiz bir alternatif olarak bu yeni akıllı telefonda kullanıcılara sunuluyor.

Ayrıca  dış görünüşü iphone’a benzediği yönünde yorumlar yapılsada Android 6.0 Marshmallow işletim sistemini çalıştıran One A9, 2,150 mAh değerinde bir pile sahip olan cihazda Quick Charge 2.0 hızlı şarj desteği, Dot View II kılıfı ve HTC Pro Studio In-Ear kulaklığın olduğunu da belirtelim.

FullSizeRender(2)

FullSizeRender

FullSizeRender(1)