Olanlar Oldu, ‘Scent Of A Woman’ filmindeki sahneyi hatırlattı

Bu hafta 3’ü yerli 7 film vizyona girse de tavsiyelerimi dikkate alan arkadaşlar için kısaca…

SIĞACIK MANZARALI SICAK BİR AŞK HİKAYESİ

Scent Of A Woman filmini seyredenlerdenseniz, “Saçlar uzun bukle bukle; saçların arasına kafanı gömdüğün zaman sonsuza kadar orda kalabilirsin. Bir daha hiç çıkmak istemezsin. Dudaklar, dudaklarına değince çölü geçtikten sonra içtiğin şarabın ilk yudumuna benzer…” filmindeki o sahneyi Olanlar Oldu da kimisi için görmek mümkün.

BKM yapımı komedi filminin oyuncu kadrosunda başrolde Ata Demirer yer alırken, kendisine Tuvana Türkay, Salih Kalyon, Ülkü Duru, Seda Güven, Renan Bilek ve Toprak Sergen gibi tanınmış isimler eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün oturduğu komedi filmi Olanlar Oldu’nun senaryosunda da Ata Demirel’in imzası var. Filmin görüntü yönetmenliğini ise Ahmet Sesigürgil üstleniyor.

BU HAFTA 3’Ü YERLİ 7 FİLM VİZYONDA

Büyümeyen çocuksanız eğer  yarıyıl tatilinin gelmesiyle birlikte,  animasyon filmlerinin bolca olan vizyonda  ‘Moana’  tam da size göre. Kendini usta bir kaşif olarak ispatlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için cüretkar bir göreve yelken açan cesur bir gencin hikayesini anlatıyor.